KURUMSAL

KURUMSAL

Şirketin kurucusu Ferudun ŞAHİN ferdi olarak 1984'de "ŞAHİN İZOLASYON" adı altında İzolasyon ve Havalandırma İşleri ile İlgili olarak faaliyete başlamıştır. Faaliyetine 1990 yılında kurduğu İMES İzolasyon – Havalandırma Taahhüt ve Ticaret adı ile devam etmiştir.
1998 yılında ise İMES İZOLASYON HAVALANDIRMA İNŞAAT ENDÜSTRİYEL SANAYİ ve TİC. SAN. LTD. ŞTİ.'ni kurarak hizmet kalitesinden ödün vermeksizin gelişimini sürdürmüş olup, 01.01.2002 tarihinde
Kibar Holding kuruluşlarından biri olan ASSAN PANEL yetkili bayiliğini ve 01.01.2009 tarihinde de SCHIEDEL "Baca Sistemleri" Kocaeli Bölgesi Yetkili Bayiliğini almıştır.
01.01.2009 tarihinde Kenan YURT şirket ortağı olarak güç birliği oluşturulmuştur. ISO 9001 ve OSHAT 18001 çalışmalarımız neticelenerek belgeler alınmıştır. Son derece uyumlu ve müşteri ihtiyaçlarını kendi ihtiyacımız olarak kabul eden mantığımız ile çeşitli kurum ve kuruşların fabrikalarına yaptığımız
işlerden dolayı tarafımıza düzenlenen iş bitirme belgeleri de bizleri onurlandırmıştır.

14.03.2010 tarihinde de İMES kuruluşuna bağlı olarak ONSAN ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. VE
TİC. LTD. ŞTİ. kurulmuştur. Her iki kuruluşumuzun da lider firma olması için gayretlerimizi sürdürmekteyiz. İMES İzolasyon Hav. İnş. End. San. Ve Tic. Ltd. Şirketimizde toplam 14 idari ve teknik çalışanımız, 60 personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Şantiye ve iş durumuna göre 200 personele kadar istihdam sağlamaktayız. Hedefimiz 300-350 personele istihdam sağlamaktır.

İMES LTD. ŞTİ. FAALİYETLERİ:
-Endüstriyel izolasyon İşleri (Tank,ekipman,boru,sıcak ve soğuk izolasyon)
-Havalandırma ve iklimlendirme ekipmanları kanalları imalatı montajı
-Doğalgaz ve endüstriyel baca sistemleri
-Çatı ve cephe panel,trapez satış ve montajı (ASSAN Panel Yetkili Bayi)